Egzoz Üretimi

egzoz1

Performans Egzozları

Egzozlarımızı, araçlardaki performansı ve yakıt tüketimini doğrudan etkileyen bir unsur olduğunun bilinci ile üret yapmaktayız.

Hemen hemen her araca montaj yapılabilen Universal Performans Egzozların yanı sıra , Egzoz çıkışları ve Oem için üretilen Tail pipe finisherlar üretebilmekteyiz.

Tecrübe ve uzun süren testlerimiz sonucu üretilen performans egzoz sistemlerimiz ,  beygir gücünde artış sağlarken, sportif bir ses ve görünüm de sağlamaktadır.

IMG_5223

IMG_4944

Hedefimiz bütün faaliyet alanlarımızda olduğu gibi, %100 müşteri memnuniyetidir.

Performans egzoz ve egzoz ucları (tail pipe finisher) ASI 304, ASI 316 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir.

Egzoz Sistemlerimiz uzun araştırmalar ve testlerden sonra satışa sunulmaktadır.

egzoz2

Standart Egzozlar

1989 yılında egzoz boruları ile başlayan imalatımız, susturucu imalatı ile birlikte, 600 den fazla ürün çeşiti ile müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

IMG_5646 kopyaIMG_5647 kopya

Egzozlarımız, dünya standartlarındaki malzemelerden imal edilmeke olup, müşteri talep ve beklentilerine uygun olarak DX51, Dx,52,Dx53, ASI 439,Ası 304 ,ASI 316 kalite hammaddelerden üretim yapılabilmektedir .

Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her ürünü uygun fiyata bulabilmesidir. Özel tasarlanmış jeneratör, iş makineleri ve tank gibi araçların egzozlarını da sipariş üzerine yapmaktayız.

Türkiye’nin her yerine gerek sahip olduğumuz dağıtım ağı, gerekse anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile ürünü en hızlı şekilde ve minimum maliyet ile müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Çevreye duyduğumuz saygı ile ses ve hava kirliliğini dünya standartlarına göre minimum düzeyde tutacak tasarım ve üretim yapmaktayız. Bu duyarlılığımız 2012 yılında Iso 14001 sertifikası ile belgelenmiştir .

 

Standart egzozlarımız,  Türkiye pazarına ÇELİK, ihracaat ürünlerimiz ise WURDIG markası ile üretilmektedir .